ALTINOVA’DA DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

0
ALTINOVA DOĞALGAZ

ALTINOVA DOĞALGAZ

Altınova Belediyesi ve Armagaz işbirliği ile ilçede doğalgaz hattı geçmeyen bölgelerde hummalı bir çalışma başlatıldı. Çalışmaların sonunda Altınova’da doğalgazsız bölge kalmayacak
 
Altınova Belediyesi ve Armagaz işbirliği ile Mimar Sinan Caddesi, 3 Evler Mevkii, Gebe Çınar Mevki arkasındaki 55. Sokak’ta eksik kalan doğalgaz hattı çalışması start aldı.
 
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral doğalgaz çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, “Mimar Sinan Caddesi’ndeki çalışma tamamlandı. Böylelikle caddede eksik bir yer kalmadı. 3 Evler Mevki’nde çalışmalar bitmek üzere. Çınarkoru’da çalışmalar başlatılıp süratle devam ediliyor.” diyerek şöyle konuştu.
 
” Gebe Çınar Mevki arkasındaki 55. Sokak’ta çalışmalar tamamlandı. Tüm yerlerdeki çalışmalar tamamlandıktan sonra asfalt ve parke çalışmalarına başlanacak. Ayrıca, 55. Sokak’ta kanalizasyon yapıldıktan sonra yol çalışmasına başlanacak”
 
Yapılan bu çalışmalar sonunda mevkii olarak doğalgazsız yer kalmayacağını söyleyen Başkan Oral, “Yoğun programlarına rağmen eksik kalan yerlerimizde doğalgaz hattı çalışmalarına başlayan Armagaz firmasına ilçe halkım adına teşekkür ediyoruz” dedi