KANSER HASTALARI BİRLİĞİNDEN GÜNER’E ZİYARET

0
JÜLİDE GÜNERR

JÜLİDE GÜNERR

Yalova Kanser Hastaları Birliği Derneği yöneticileri, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Başkan Yardımcısı Güner’e hayırlı olsun demek amacıyla gerçekleştirilen ziyarette derneğin faaliyetleri hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.
Nazik ziyaretlerinden dolayı dernek yöneticilerine teşekkür eden Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner; “Sizleri üstlenmiş olduğunuz bu özverili görevden ötürü öncelikle tebrik etmek istiyorum. Yalova Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde dernekler ile koordineli çalışmalar yürütüyoruz. Günümüzde en çok mücadele edilen hastalıkların başında kanser hastalığı geliyor. Sizler de kentimizde üstlendiğiniz misyonla bu mücadelenin önderliğini yapıyor, insanları bilinçlendirmeye ve bilgilendirmeye çalışıyorsunuz. Yalova Belediyesi olarak sizlere elimizden geldiğince destek olmaya özen göstereceğimize şüpheniz olmasın” dedi.
Ziyaret sonunda Yalova Belediyesi’nde kadın Belediye Başkan Yardımcısı olmasının kendilerini oldukça gururlandırdığını söyleyen Yalova Kanser Hastaları Birliği Derneğiyöneticileri Başkan Yardımcısı Güner’e görevinde başarılar dileyerek, el emeği işlemeli çiniyi kendisine hediye olarak takdim ettiler.