KOLLAYANLAR BELLİ!!

0
FEDAİ

FEDAİ

 

HANGİ MECLİS ÜYELERİ BU BİNAYI KAYIRIYOR?
Yalova Valiliği kendisine ulaşan Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yazısını Belediye Meclisine yollamasına rağmen AKP VE CHP li 2-3 meclis üyesinin organizasyonu ile yasal olmayan binanın inşaatı tamamlanmak üzere.
İmara aykırı olduğu gerekçesi ile mühürlenmesi ve ruhsatının iptali gereken binanın belediye meclisinde aldığı kararın yanlış olduğunu savunan Yalova Valiliği yine belediye meclisinde şok yaşadı.
Atakent Gazetesinin bir çok kez dile getirdiği İMTİYAZLI BİNA, AKP Lİ VE CHP li bazı meclis üyelerinin canhıraş mücadelesi sonucu kanunsuz şekilde yükselmeye devam ediyor.
 
BELEDİYE MECLİSİ İMAR KOMİSYONU BAKANLIK VE VALİLİĞİ TAKMIYOR..
Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü haziran ayında,Bahçelievler Mahallesinde ki bir inşaatın plan notuna aykırı olduğu gerekçesi ile belediye tarafından söz konusu inşaatın ruhsatının iptal edilmesini ve mühürlenmesini istemişti.Bu talep İMAR komisyonu tarafından reddedilmişti.Bunun ardından il mahalli idareler müdürlüğü aynı taleple meclis kararının yanlış olduğu gerekçesiyle konunun tekrar görüşülmesini istemişti.
Aynı komisyon inatla yasal olmayan inşaatın bitirilmesi için uğraşıyor.Ak Partili meclis üyelerinin CHP de ki İmar konusunda UZMAN meclis üyesi ile belediye İmar Müdürlüğü içerisinde istedikleri kararı çıkarabildikleri,zira AKP  ve CHP de imar konularında alt yapısı olmayan meclis üyelerinin iknasının çok daha kolay olduğu,imar konularında bu dönem 2 meclis üyesinin ‘İMAR MÜDÜRLÜĞÜ’ nü ‘ÇİFTLİK ‘ gibi yönettikleri de gelen iddialar arasında..