CHP’DE KONGRE TAKVİMİ İŞLİYOR

0
CHPDELEGESEÇİMLERİ

CHPDELEGESEÇİMLERİ

 
Cumhuriyet Halk Partisi’nde olağan kongre süreci işlemeye başladı. İl Başkanı Özcan Özel, ilçe başkanlarıyla bir toplantı yaparak delege seçimi tarihlerini belirledi.
İl binasında yapılan toplantıya Merkez İlçe Başkanı Ertan Şener, Çiftlikköy İlçe Başkanı Nedim Güler, Çınarcık İlçe Başkanı Erkan Birgin, Altınova İlçe Başkanı Yener Yiğit, Armutlu Belediye Başkanı Cemal Güney, Termal İlçe Başkanı Ahmet Görür katıldı. İl Başkanı Özcan Özel, muhtarlık bölgesi delege seçimlerinin 15 Ağustos – 6 Eylül tarihleri arasında yapılacağını dile getirdi.
İlçe başkanlarıyla delege seçimleri ve kongre süreci hakkında istişarelerde bulunan Özel, partinin bu süreçten çok daha güçlü bir şekilde çıkacağını vurguladı.  Yapılan istişarelerde sonrasında muhtarlık bölgesi delege seçimlerinin yapılacağı tarihler belirlendi.
Buna göre merkez ilçe de 22 Ağustos, Armutlu’da 23 Ağustos, Çiftlikköy’de 29 Ağustos , Termal’de 30 Ağustos, Altınova’da 5 Eylül, Çınarcık’ta ise 6 Eylül tarihlerinde delege seçimleri yapılacak.