SİLPAGAR HALK İLE İÇ İÇE

0
SİLPAGAR HALKLA İÇ İÇE

SİLPAGAR HALKLA İÇ İÇE

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Sahil Projesinin tamamlanması ile birlikte Çiftlikköy halkından birçok olumlu yanıt alırken gerçekleştirilen ve devam eden projeler hakkında halk ile sürekli istişareler gerçekleştirip, fikir alışverişinde bulunuyor.

Son olarak ‘Engelsiz Kafe’nin temellerini atan Başkan Silpagar, projenin gerçekleştirileceği alanın olduğu bölgedeki mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Silpagar’dan önce bu alanın uygunsuz bir şekilde ve rahatsız edici görüntülere sahne olduğundan yakınan mahalle sakinleri, gerçekleştirilecek olan Engelsiz Kafe projesinin çok başarılı ve yerinde bir proje olduğunu savundular.

Başkan Silpagar, Sahil Mahallesi’nde Ahmet Alp ve Altan Gülseren’in evlerine ziyarete giderek, Çiftlikköy’ün projelerini ve halkın taleplerini dinledi. Evlerine ziyarete gelen Başkan Silpagar’ın halk ile iç içe bir başkan olmasından dolayı teşekkür eden ev sahipleri Çiftlikköy’ün modern bir ilçe olması yolunda emin adımlar ile ilerleyen Başkan Silpagar’a her zaman destek verdiklerini söylediler.