BİSİKLETTEN DÜŞEN 7 YAŞINDAKİ ÇOCUK YAŞAMINI YİTİRDİ

0
30tembisiklet
30tembisikletÇınarcık İlçesinde, bisiklet sürerken aniden yere düşen Muhammet Mert Öztorun (7) kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı. Hayatının baharında son yolculuğuna uğurlanan Muhammet’in ailesi ve akrabaları gözyaşlarına boğuldu.
 
Dün öğlen saatlerinde arkadaşları ile bisiklet süren Muhammet Mert Öztorun, aniden yere düşerek iç kanama geçirdi. Ailesi tarafından önce Çınarcık Devlet Hastanesi’ne daha sonra Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 7 yaşındaki Muhammet ameliyata alındı.
 
Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Muhammet, Çınarcık Merkez Camii’nde kılınan öğlen namazının ardından Aile Kabristanlığı’nda toprağa verildi.
 
Genç yaşında hayata gözlerini yuman Muhammet, okulun en çalışkan ve en saygılı öğrencilerinden biriydi. Çevresine eğlence saçan ve güler yüzü ile ufak yaşta herkesin sevgisini kazanan Muhammet’in bu erken ölümü aile ve akrabalarının yanı sıra onu tanıyan herkesi yasa boğdu.
 
7 yaşında gelen ölüm ile yıkılan aile, çocuklarına doyamadan toprağa verdi. Muhammet’in babası Mustafa Öztorun ve Amcası Serdar Öztorun, bu zor günlerinde yanlarında olan herkese teşekkür ederken, evlat acısının çok acı olduğunu söyledi.