YALOVA BELEDİYE MECLİSİ AĞUSTOS AYI GÜNDEMİ BELLİ OLDU

0
belediye meclisi
 

belediye meclisi

Yalova Belediye Meclisi Ağustos ayı oturumları 3 Ağustos Pazartesi günü başlıyor. Yalova Belediye Meclisinin gündeminde İnkilap Vapurunun 3 yıllığına kiralanması da yer alıyor. Yalova belediye meclisinin gündemi şöyle:
 
-Açılış, yoklama, bir önceki Meclis Toplantısı’na ait Kararların okunması.
 
 – İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait konuların görüşülmesi.
 
 – Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne ait konuların görüşülmesi.
 
 – Açık alanlarda düzenlenen kermesler ve tırlarda yapılan satışlarla ilgili Zabıta Müdürlüğü’nün teklifinin görüşülmesi.
 
 – Yalova Belediye Gençlik Spor Kulübü Masa Tenisi Takımının İskoçya’nın Saltcoats kentinde düzenlenecek olan turnuvaya katılımı ile ilgili Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi.
 
 – Kardeşşehrimiz Suwon’da yapılacak olan kültürel etkinlikler kapsamında yapılan davetle ilgili Özel Kalem Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi.
 
  -İtalya’nın Udinesse kentinde yapılacak olan kültür festivaline katılımla ilgili Özel Kalem Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi.
 
 – 2015 yılı gelir tarifesinde yer alan mezar yerini çevirme izini ile ilgili konunun görüşülmesi.
 
 – Hizmet alım ihaleleriyle sınırlı olarak üç yıl süre ile ihaleye çıkılabilmesi ile ilgili Destek Hizmetleri Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi. 
 
 – İnkılap Vapurunun 3 yıldan fazla süreyle kiralanması ile ilgili İşletme ve İştirakler Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi.
 
 – İmar Komisyonu Kararlarının görüşülmesi.
 
 – Dilek ve Temenniler.