YALOVA EMNİYETİ’NDEN UYUŞTURUCU OPERASYONU

0
28tem.emniyet

28tem.emniyet

Yalova Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda 1 kilo bonzai ve 52 adet uyuşturucu hap ele geçirilirken,olayla ilgili 3 kişi tutuklandı.

Yalova Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda 1 kilo bonzai ve 52 adet uyuşturucu nitelikli hap ele geçirildi. Operasyon sonucu gözaltına alınan 3 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Alınan bir istihbarat değerlendiren polis, Yalova’nın Bağlarbaşı Mahallesi Çağdaş Sokak’ta bazı şahısların İstanbul’dan getirdikleri uyuşturucu maddeleri sattıklarını tespit etti. Belirlenen adrese düzenlenen baskın sonucunda Yalova KOM Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, R.D. (34) adlı şahsa ait evde yaptıkları aramada 1 kilogram bonzai ve 52 adet uyuşturucu nitelikli hap ele geçirdi.

Olayla ilgili olarak Yalova’da uyuşturucuların satışını yapan R.D (34) isimli kadın ile İstanbul’dan uyuşturucuları Yalova’ya getiren A.D. (35) ve K.D. (42) isimli evli çift olmak üzere toplam 3 kişi gözaltına alındı.