ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN 11 KİŞİ YAKALANDI

0
28tem.yalovaemniyet

28tem.yalovaemniyet

Yalova Emniyet Müdürlüğü tarafından Yalova’da son 10 gün içinde alınan yoğun güvenlik önlemleri kapsamında çeşitli suçlardan aranan 11 kişinin yakalanarak tutuklandığı açıklandı.

Yalova Emniyet müdürü Mehmet Ali Süvari açıklamasında İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerin yaz ayları tedbirleri kapsamında, Yalova’da meydana gelen faili meçhul olayların aydınlatılmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında 11 kişinin yakalandığını vurguladı.

Açıklamada, Yalova’da 18 ayrı suçtan yakalaması bulunan A.T.Ş. isimli kişinin de yakalanarak çıkartıldığı mahkemece tutuklandığı kaydedildi.

Yapılan açıklamada şu konulara dikkat çekildi.

– Yağma ve silahla kişi hürriyetinden yoksun kılma suçlarından yakalaması bulunan M.K. isimli şahıs yakalanmış olup, çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır.

-Yaz tedbirleri kapsamında Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte yapılan çalışmalar neticesinde 3 ayrı suçtan yakalaması bulunan cezaevi firarisi B.K. ve O.A. adlı şahıslar yakalanmış olup, çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanmıştır.

-Ayrıca, 14.07.2015 ile 27.07.2015 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde aranmakta olan toplam (11) şahıs yakalanmıştır. Yalova Emniyet Müdürlüğü olarak ilimizde huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.”