ÇİFTLİKKÖY PLAJLARI TERTEMİZ

0
24tem.çiftlikköyplaj

24tem.çiftlikköyplaj

Yalova Halk Sağlığı görevlilerince Çiftlikköy halk plajlarından alınan Yüzme (Deniz) Suyu numunelerinin yapılan analizi sonucunda plajların sağlığa elverişli olduğu açıklandı.

Sağlık Bakanlığı’na bağlı Yalova Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün Çiftlikköy plajlarında düzenli olarak yaptığı analizlerin sonucunda tüm plajlar tertemiz çıktı. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı’nın http://yuzme.saglik.gov.tr adresinde yayınladığı analiz sonuçlarında Çiftlikköy Sahili’ndeki Halk plajı, Başkent 3 Sitesi Plajı, Aydınkent Ceylankent plajları girilebilir olduğu ifade edildi.

A SINIFI MÜKEMMEL PLAJLAR

Çiftlikköy halk plajlarının mükemmel ve çok temiz olarak tarif edilirken vatandaşların hafta içi ve hafta sonları kum, deniz ve güneşin tadını çıkardığı gözlendi. Vatandaşların gönül rahatlığı ile plajlara girebilmesi adına plaj ve sahil işgalcilerine yönelik Çiftlikköy Belediyesi Zabıta ekiplerinin düzenlemiş olduğu operasyon ise meyvelerini verdi. Vatandaşlar artık ücretsiz bir şekilde Çiftlikköy’ün plajlarından yararlanabiliyor.

‘VATANDAŞIMIZIN RAHATI İÇİN ÇALIŞIYORUZ’..

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Her şey söz verdiğimiz gibi ilerliyor. Hizmet anlamında gereken bütün adımları teker teker atıyoruz. Vatandaşlarımızın rahatı için belediye olarak gereken tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Plajlarımızın doluluk oranının yüksek olması ve mükemmel A sınıfı plajlar olmasından ötürü çok memnunuz” dedi.