Çiftlikköy Karatecileri Trakya liginde madalyaları topladı..

0

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, Çanakkale Biga’da yapılan Trakya Ligi 4. Etap Final Müsabakalarına kazandığı 23 madalya ile damga vurarak genel klasmanda takım şampiyonluğunu elde etti.

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR ETAP BİRİNCİLİĞİ KUPASINI DA ALDI

Halil İbrahim Yüksektepe’nin öğrencileri, turnuvanın rüzgar gibi estikleri 4’üncü etabında 23 madalya ile etap final birinciliği kupasını da takım halinde kazanmayı başardı. 27 sporcu ile turnuvanın bu turuna katıldıklarını dile getiren Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe, “27 sporcumuzun 23’ü madalya kürsüsüne çıkarak bizleri gururlandırdı. Turnuvada 14 birincilik, 4 ikincilik, 5 üçüncülük elde ederek başarılarımızı sürdürdük. Bizlerden desteğini esirgemeyen, her şartta spora ve sporcuya destek veren başta Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar olmak üzere Başkan Yardımcımız Abdurrahim Solmaz, Kulüp Sorumlumuz Alper Perihanoğlu ve emeği geçen herkese sporcularım adına teşekkür ediyorum. Sporcularımı da gösterdikleri azimli mücadeleden dolayı tebrik ediyorum” diye bilgi verdi.

KARATECİLERİMİZ 23 KEZ MADALYA KÜRSÜSÜNE ÇIKTI

Turnuvada Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, Minik erkekler kategorisinde Talha Delihasan, Ümit Fikir, Gökay Sökmen, Mevlüt Yiğit Kayhan birinci, Alperen Bozan ikinci, Burak Akgün ve Hursad Aliyev ile üçüncülük elde ettiler. Yıldız Erkekler Kategorisinde Ahmet Enes Durmuş ve Ufukcan Delihasan birinci, Ahmet Refik Çakır ve Ümit İsmail Holozlu ikinci, Yiğit Yıldız üçüncü olurken, Ümit Erkekler Kategorisinde Muhammed Ağır, Rahman Emirhan Özüdoğru, Murat Şahin birincilik, Yıldıray Yıldırım ikincilik kürsüsüne çıktı. Minik Bayanlar Kategorisinde Çiftlikköy adına Zeynep Özağıl, Ceren Seven, Rayet Hilal Özbayrak, Ayşe Pınar Tetik birinci, Selinay Sökmen ve Neslihan Aydın üçüncülük madalyalarını elde eden isimler oldu. Toplamda Trakya Ligi 4. Etap Final Müsabakalarında 14 birincilik, 4 ikincilik, 5 üçüncülük ile 23 madalya alan Çiftlikköy Belediyespor, genel klasmanda şampiyon olarak etap final birinciliği kupasını da kazandı.