Silivri açıklarında neler oluyor? Yalova’da konuşulacak..

0

Yalova Belediyesi öncülüğünde “Doğal Afetler ve Alınacak Önlemler” isimli panel 8 Ekim Salı günü Saat:18:00’da Yalova Belediyesi Dinçer İlhan Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Doğa Hareketleri Araştırma Derneği Başkanı Fuat Ağalday, Doç.Dr.Oğuz Gündoğdu, Prof.Dr. Hakan Kutoğlu ve Afet Yönetim Uzmanı Özden Işık’ın konuşmacı olarak katılacağı panele Yalova Belediyesi ev sahipliği yapacak.

Son günlerde Marmara Denizi, Silivri açıklarında meydana gelen depremlere değinecek olan Doç.Dr.Oğuz Gündoğdu ‘Silivri Açıklarında Ne Oluyor’ sorularını bilimsel olarak açıklayacak. Gündoğdu’nun yanısıra panelde konuşmacı olarak yer alan Doğa Hareketleri Araştırma Derneği Başkanı Fuat Ağalday, Deprem Öncü İşaretleri İzleme İstasyonları hakkında bilgilendirmede bulunacak. Depremlere Jeodezik Bakış ve Deprem Tehlikesi ve Önlemleri ile ilgili olarak ise Prof.Dr. Hakan Kutoğlu ve Özden Işık katılımcılara bilgilerini aktaracak. 8 Ekim Salı günü Saat:18:00’da Yalova Belediyesi Dinçer İlhan Meclis Salonunda gerçekleştirilecek olan panel halka açık olarak gerçekleştirilecek.