Çiftlikköy Belediye Meclisi son oturumunu yaptı

0

2014 Mahalli Seçimleri ile görev alan Çiftlikköy Belediye Meclisi üyeleri, Mart ayı oturumu ile son toplantılarını gerçekleştirdi. 2014 Mart ayında göreve başlayan Çiftlikköy Belediye Meclisi’nin 2019 Mahalli Seçimleri öncesindeki son oturumunu yaptığını ifade eden Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, bu süreçte Çiftlikköy’e hizmet etmek için meclis üyelerine gösterdiği gayretten dolayı teşekkürlerini dile getirdi. Başkan Silpagar, “İnanıyorum ki yeni seçilecek meclis üyeleri de Çiftlikköy için en güzel hizmetleri yapacaklardır” dedi.

MALİ DENETİM RAPORU OKUNDU

3 gündem maddesinin ele alındığı oturumda 2018 Yılı Denetim Komisyonu Raporu da meclise sunuldu. Denetim Komisyonu raporunda, belediyenin personel yapısı, bütçe yapısı, gider ihalelerinde ve diğer birim harcamalarının yapılan inceleme sonucunda herhangi bir olumsuzluğa ve yasaya aykırı bir durumun olmadığı belirtildi. Denetim Komisyonu’nun oybirliği ile alınan kararı da meclis üyelerine tebliğ edildi.

GEÇMİŞ DÖNEMLERDE GÖREV YAPAN MUHTARLARIN İSİMLERİ PARKLARA VERİLDİ

Geçmiş dönemlerde Çiftlikköy’de görev yapan muhtarların isimlerinin parklara verilmesiyle ilgili olarak Trafik Komisyonu’nda yapılan değerlendirme gereğince Çiftlik Mahallesi’ndeki Özen Park’ın adı Suat Tarım Parkı, Sultaniye Mahallesi girişindeki parkın adı Enver Alanbay Parkı, Sahil Mahallesi Başkent-1 Caddesi’ndeki parkın ismi de Ferhat Özen Parkı olarak oy birliği ile kabul edildi.

Meclis üyeleri, meclis oturumunun sona ermesinin ardından hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.