‘Biz birlikte güçlüyüz’

0

CHP Yalova Belediye Meclis Üyesi Aday tanıtım toplantısı Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Yalova Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Vefa Salman ile Meclis Üyeleri Aday tanıtım toplantısına CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan, CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak, İlçe ve Belde Başkan va Başkan Adayları, partililer ve salonu hınca hınç dolduran vatandaşlar katıldı.

 

Salonu dolduran kalabalığa konuşan Yalova Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Vefa Salman, 2014 seçimlerinde başardıklarını, 2019 seçimlerinde yine başaracaklarını belirtti. Salman projelerini de anlatarak, Meclis Üyesi Adaylarını tek tek sahneye davet ederek tanıttı.

Salona sığmadılar…

Salman tanıtm sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: ‘’Bu ne güzellik Yalovam, bu ne güzellik doğduğum büyüdüğüm kentim. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Canım Yalova’mıza birlikte hizmet etmeye talip olduğumuz 31 Belediye Meclis Üyesi Adayımızın tanıtım toplantısını Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan’ın katılımıyla gerçekleştirdik. Bizi bugün yalnız bırakmayan salonu hınca hınç dolduran ve dışarılara taşıran hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Söz konusu YALOVA ise gerisi teferruattır. 2014 seçimlerde başardık, 2019 seçimlerinde yine başaracağız. Biz birlikte güçlüyüz’’ dedi.