Nedim Güler; Kimsenin ekmeğiyle oynamayız

0

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, kaymakamlık ve belediyede görev yapan personelleri ziyaret etti. Başkan Adayı Güler, belediyede çalışan, alın teriyle ekmeğini kazanan hiçbir personelin işine son vermeyeceklerini kaydetti.

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, seçim çalışmalarını son hızıyla sürdürüyor. Gittiği her bölgede büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Adayı Güler, kaymakamlık ve belediye binasında görev yapan personeli ziyaret etti. Kaymakamlıkta birim müdür ve amirleriyle memurları ziyaret eden Güler, işlerinde kolaylık diledi. Güler, kaymakamlık ziyaretinde karşılaştığı Ak Parti Adayı Ali Murat Silpagar’a da çalışmalarında kolaylıklar temennisinde bulundu.

Belediye meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte belediye binasına geçen Başkan Adayı Nedim Güler, burada eski mesai arkadaşlarıyla da hasret giderdi. Çiftlikköy Belediyesi’nde 7 sene görev yaptığını ifade eden Güler, “Eski mesai arkadaşlarımla yeniden çalışmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Seçim öncesinde Çiftlikköy Belediyesi’nde daha önce hakları verilmeyen işçilere zam yapıldığını kaydeden Güler, “Seçim belediye işçilerimize yaradı. Hepsine helali hoş olsun. İşçinin hakkı sonuna kadar verilmeli. Geç de olsa yerinde bir hareket. Belediyeyi devraldığımızda işçilerimize bütçemizin elverdiği tavan oralarda iyileştirmeler yapacağız. Alın teriyle belediyemizde çalışan, helal bir şekilde evine ekmek götüren hiçbir personeli de işten çıkarmayacağız” diye konuştu.