Özsümer, Acar’a DP rozetini taktı

0

Acar: “Hemşehrilerime yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ederim”

Demokrat Parti Genel Merkezi tarafından Yalova İl Başkanlığı’na atanan Ahmet Özsümer, Yalova Belediye Başkan Adayı Rıdvan Acar’ın parti rozetini taktı.
DP İl Binası’nda gerçekleşen rozet takma törenin ardından yazılı bir açıklama yapan Özsümer ile Acar, listelerin Seçim Kurulu’na teslim edilmesinin ardından yoğun destek aldıklarını ifade ettiler.

2009’da yakaladıkları enerjiyle yerel seçimleri kazandıklarını hatırlatan ve bugünde kısa sürede aynı enerjiyi yeniden yakaladıklarına dikkat çeken DP İl Başkanı Ahmet Özsümer, “Yalovalılar’ın taleplerine duyarsız kalamadık. Yalova halkı Ankara’da değil sandıkta ittifak istiyor. Hedefimiz Yalova şehir ittifakını oluşturmaktı. Kısa sürede bunu sağladık. Herkesi kucaklayan bir Meclis listesi oluşturarak, 31 Mart’ta Yalova halkının oyuna talip olduk. Başkan Adayımız Rıdvan Acar’a da bugün burada DP rozetini takmaktan onur duyuyorum. Yalovamıza ve partimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan adaylığı kamuoyuna açıklandıktan itibaren Yalovalılar’ın yoğun ilgisi ve desteğiyle karşılaştıklarını belirten DP Yalova Belediye Başkan Adayı Rıdvan Acar, “Listelerin teslim edilmesinin ardından telefonlarım hiç susmadı. Herkes arayıp desteğini iletti, tebrik etti. DEsteklerinden dolayı herkese teşekkür ederim. Yalovalılar’ın desteğiyle biz bu işi başaracağız. Bizim ittifakımız Ankara’da değil, Yalova’da kuruldu. Yalovalılar kurdu.
Yalova’yı Yalova’dan yöneteceğiz. Kimseyi ayırt etmeden Yalova’nın her yerine hak ettiği hizmeti getireceğiz” şeklinde konuştu.