Özkan Müdür Unutulmayacak..

0

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, kente emeği geçmiş, yaptığı çalışmalarla beğeni toplamış, Yalova Belediyesi’nin sevilen personeli olan Yalova Belediyesi eski Temizlik İşleri Müdürü Özkan Üstün’ün adını düzenlenecek törenle Yalova’da ki bir parka verecek.

23 Temmuz 1966 tarihinde Karamürsel’de doğan Özkan Üstün, Trakya Üniversitesi Çanakkale MYO’dan İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Yalova Belediyesi’nde çalışmaya başladı. 2015 yılında başladığı Temizlik İşleri Müdürlüğü görevini 8 ay boyunca başarılı bir şekilde yerine getirdi. Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü iken FETÖ’cü iftirası ile şikayet edilen, soruşturma geçiren, KHK ile işten çıkartılan ve 2 yıllık zorlu bir mücadele sonucu OHAL Komisyonu tarafından işine iade edilen Yalova Belediyesi’nin sevilen personeli Özkan Üstün, 23 Temmuz 2018 tarihinde vefat etti.

Başkan Salman’dan Ahde Vefa

“12 Şubat Salı günü düzenlenecek törenle Balabandere (Abdülhamit Han) Cami yanında yer alan parka Özkan Üstün’ün ismini vereceğiz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Salman, “Özkan Üstün, 2008 yılından beri Yalova Belediyesi’ne hizmet veren değerli bir kardeşimizdi. Göreve geldiğimizde kendisindeki iş aşkını görüp onun Temizlik İşleri Müdürü olarak göreve devam etmesini uygun görmüştük. Bu görevi de 8 ay boyunca yaptığı başarılı çalışmalarla bizlere kanıtladı. Ancak belediyemizin sevilen ismi Özkan Üstün, yakalandığı amansız hastalığa daha fazla dayanamayarak doğduğu gün olan 23 Temmuz tarihinde hayata gözlerini yumdu. Kente emeği geçen bu değerli kardeşimizin ismini Yalova’mızda ölümsüzleştirmek adına bir parka vermenin uygun olacağını kararlaştırdık. 12 Şubat Salı günü düzenleyeceğimiz törenle Balabandere (Abdülhamit Han) Cami yanında yer alan parka Özkan Üstün’ün ismini vereceğiz. Özkan Üstün kardeşimizin tüm sevenlerini saat 14.00’de düzenleyeceğimiz bu törene bekliyoruz” dedi.