Yalovaspor tribün liderlerinden Başkan Silpagar’a teşekkür..

0

Geçtiğimiz hafta Çiftlikköy Belediyespor’un başarılı forveti 19 yaşındaki Yusuf Akdemir’in bedelsiz transferi için onay vererek Yalovaspor taraftarına jest yapan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a yeşil kırmızılı takımın tribün liderleri ziyarette bulunarak teşekkürlerini iletti.

Başkan Silpagar, Yalovaspor tribün liderleri Emin Erdemir ve Samet Yıldız’ı konuk etti. Futbolun sohbet konusu olduğu ziyarette Yalovaspor’un Yalova için ne kadar büyük önem taşıdığını bildiğini ifade eden Başkan Silpagar, “Yalovaspor ve Çiftlikköy Belediyespor arasındaki dostluk bağları hiçbir zaman yıkılmaz. Yalova’nın milli takımı olan Yalovaspor’un taraftarı mutlu olsun diye böyle bir jest yaptık. Yusuf, başarılı futbol hayatına yeni başarılar katacak inşallah. Sizlerin de böyle bir incelik göstermeniz beni mutlu etti, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Tribün Lideri Emin Erdemir ve Samet Yıldız da, Başkan Silpagar’ın başarılı çalışmalarını takdirle izlediklerini dile getirerek, Başkan Silpagar’a Yalovaspor logolu taraftar montu hediye ettiler.