Öztabak ”Yalova için icraat vakti”

0

Yalova’da artık laf ve boş vaatlerin değil icraat ve projelerin konuşulacağını açıklayan AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak, ‘Belediyemizin projeleri ve hükümetimizin tam desteği ile 1 Nisan’da Yalova’mızın iktidarı başlayacak’ dedi.

Kentte yaşayan güney doğulu vatandaşlar ile gerçekleşen buluşmaya Yusuf Ziya Öztabak’ın yanı sıra Ak Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’te katıldı.

 ‘1 Nisan’da Yalova’nın İktidarı Başlayacak’

Buluşmada vatandaşlara seslenen Öztabak, Yalova’nın iktidarın gücü ile buluşması gerektiğine dikkat çekerek, ‘’Hepimiz Yalova’mıza farklı illerden farklı kentlerden geldik. Yalova artık bizim evimiz yuvamız.   Hepimiz Yalova’nın büyümesi için birlikte çalışıyoruz. Geldiğimiz kentlere baktığımızda Konya, Kayseri, Gaziantep hepsi büyüdü gelişti. Çünkü hepsinde iktidar ile uyum içerisinde çalışan istikrarlı bir AK Parti belediyeciliği var.’’ dedi.

‘’Yalova’ya Durmak Yakışmıyor’’

Vatandaşlar ile tek tek konuşarak sorun ve taleplerini dinleyen AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak, kentin AK Parti olmadan yönetildiği son 5 yılında vatandaşlara sorduğunda ele avuca sığacak bir proje duyamadığını belirterek, ‘’Hepimiz Yalova’da güzel projeler olsun isteriz hangi belediye başkanı yaparsa yapsın. Ancak son 5 yıla baktığımızda birkaç peyzaj ve süsleme çalışması dışında sorunları bertaraf edecek hiçbir icraat yok. Yalova bizim ortak paydamız hepimiz burada yaşıyoruz o halde bu kentin kalkınması hepimiz için önemlidir’’ diye konuştu.