Yalova Valisi Muammer Erol, YTSO’yu ziyaret etti

0

Yalova Valisi Muammer Erol, iade-i ziyaret kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerini ziyaret etti.

Yalova Valisi Muammer Erol’u, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Şenel, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Demiryürek, Kazım Demirtaş, Hakan Gençer ve Adem Gülsün ile Meclis Başkan Yardımcısı Bahadır Düner ve Meclis Katip Üyesi İhsan Yılmaz karşıladılar.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilin önemli kurumlarından birisi olduğuna dikkat çeken Vali Erol, Öncelikle değerli Başkana, Yönetim Kurulu Üyelerimize göstermiş oldukları ilgiden, misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Sayın Valim yapmış olduğunuz bu ziyaretten dolayı Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz ile oda üyelerimiz adına size çok teşekkür ederiz. Ticaret ve Sanayi Odalarımız sivil toplum kuruluşlarının en önemli temsilcisidir. Sizlerle her zaman fikir alışverişi içinde olacağız, karşılıklı olarak birbirimizle yardımlaşarak yapılması gereken işleri süratli ve isabetli yapmaya gayret edeceğiz. Sizlere görevinizde kolaylıklar dilerim” dedi.