Salman’dan CHP İl Yönetimine ziyaret

0

Haftalık Yönetim Kurulu toplantısını yapmaya hazırlanan Nur Koçak ve İl Yönetim Kurulu haftalık (çarşamba) toplantısının bu akşam ki konukları Belediye Başkan adayı halen mevcut Belediye Başkanı Vefa Salman oldu.

Salman ve İl Yönetimimiz Genel Merkezden gelecek seçim çalışmalarına ilaveten Yalova Merkezde yapılacak ilave çalışma programı oluşturulması üzerinde görüş alış-verişinde bulundular. Toplantı sonunda Yalova üzerine sohbet edildi. Toplantıya daha önce il Başkanlığında bulunan İl Yöneticilerimiz, Alaattin Fitoz, Ertan Şener, İsmail Mutlu, Muzaffer Yazgan,Cemil Fitoz ve eski Merkez ilçe yöneticilerimiz de de katıldı.

Eski ve yeni İl ve İlçe Yöneticilerimiz toplantı sonunda bir arada daha geniş bir aile fotoğrafıyla birlikte ve beraberlik mesajını verdiler.İl Başkanımız Nur Koçak ” özlenen birlikteliğin adımlarını attık.Artık çalışma zamanıdır. Atamızın ” Yalova Benim Kentim’dir” deyişini unutmadan, ülkemiz adına bir çok kararların alındığı Yalova’dan kurduğu Cumhuriyet adımlarını korumaya azimliyiz.2014 de Yalova genelinde aldığımız 5 belediye bize yetmez tamamına talibiz. Belirttiğim gibi çok çalışacağız” dedi..Toplantıların daha sık yapılmasına karar verildi. Toplantıda Belediye Başkan Yardımcıları Halit Güleç ve Jülide Güner’de hazır bulundular.