Burak Sevengil,Mİlliyetçi Hareket Partisi’den aday adayı oldu..

0

Milliyet Hareket Partisi’nde aday adaylığı başvuruları devam ediyor. MHP il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Burak Sevengil MHP Termal ilçe binasında yapılan başvuruda, İlçe Başkanı Murat Kösem başvuru formunu teslim aldı. Daha sonra kalabalık bir gurup ile Termal meydanında partililere seslenen Sevengil Termal’de iddialı olduğunu belirtti.

DAVA PARTİSİYİZ
Başvuru hakkında açıklamalarda bulunan Kösem, “İlçemizde MHP’ye olan ilgi her geçen gün artmakta. Biz, bir dava partisiyiz ve adaylarımızın hepsi çok şükür ki bu davanın bilinci ile buradalar. Üyelerimizin tek amaçları bayrak yarışı olan davamızı bir adım daha ileriye taşımaktır. İlçe belediye başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulunan diğer arkadaşlarımızı da çok teşekkür ediyorum. Takdirini yönetim kurulumuzun vereceği ve halkımıza en iyi hizmeti getirecek olan arkadaşlarımızla hep birlikte yola devam edeceğiz” dedi.

ÇOK GÜZEL PROJELERİM VAR
MHP’den aday adayı olan Burak Sevengil ise yaptığı açıklamada “şu an çok heyecanlıyım. Ben Termalliyim, mevcut Belediye başkanı 3 dönem güzel hizmetlerde bulunmuştur. Diğer aday adayları hatta adaylar ile herkes birbiri ile akrabadır. Kimsenin birbirini kırmasına gerek yoktur, birbirine yabancı değil. Kimseyi kırmadan dökmeden, karalamadan seçime girmek ve belediyeyi kazanmaktır.

Benimde yıllarca siyasi birikimim var siyasetin içinde yetiştim büyüdüm. Kazanırsak amacımız Termal’e güzel hizmetler yapmak. Çok güzel projelerim var. Bu projelerimizi halkımızın önüne koyunca onlar da takdir edecekler inşallah.

Ortak paydamız Yalova ve Termal’dir. Son olarak Termal Belediye başkanlığı bana hayırlısı ise olsun hayırlı değilse olmasın. Aday adaylığı başvuruma gelip destek verenlere çok teşekkür ederim” dedi.

Öte yandan İl Genel Meclisi aday adaylığı için Yetki Durak ve Belediye Meclisi aday adaylığı için de Halit Şimşek başvurularını yaptılar