Dr.Hakan Sezen,Belediye Başkanlığı müracaatını yaptı..

0

Belediye başkan aday adayları da aday adayı olduklarını açıklamaya başlarken AK Parti’den Yalova Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan bir isim de başarılı çalışmaları ile bilinen eski Sağlık İl müdürü ve Yalova Devlet Hastanesi başhekimi Doktor Hakan Sezen oldu.

AK Parti’den Yalova Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıklayan Devlet Hastanesi başhekimliğini 4 yıl başarı ile yöneten eski Sağlık İl Müdürü Doktor Hakan Sezen, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman belirttiği gibi başarılı, liyakat sahibi ve vatandaşta karşılığı olan ve halkın sevdiği saygı duyduğu, Ak Parti teşkilatın da benimsediği adaylar ile yola çıkmak istediğini herkes biliyor.

Ben bu göreve talibim. Aday gösterildiğim takdirde Yalova için çok güzel projelerim var ve onları o zaman açıklayacağım” dedi.

Bugün hem benim hem de Yalova için yeni bir başlangıç olmasını temenni ediyorum. Dostlarımdan gelen yoğun talep ve onların desteğiyle bu yola çıktım. AK Parti’den aday adaylığımı açıklıyorum. İlerleyen günlerde şahsıma olan bu desteğin artarak devam edecek. Ve buna da inancım tam. Allah utandırmasın” dedi.