Çiftlikköy’de 2 psikolog hizmet verecek..

0

Çiftlikköy Belediyesi’nin 2016 yılında başlattığı “Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hizmeti” kapsamında 2 Uzman Psikolog Çiftlikköy halkına hizmet etmeye başladı.

Psikolog Kübra Fidan 18 Ekim Perşembe günü itibari ile göreve başlamasıyla birlikte Çiftlikköy Belediyesi bünyesinde çalışan psikolog sayısı 2’ye yükseldi. Psikolog Sidal Çetin ve Kübra Fidan Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde, 500 Evler Sosyal Tesislerinde ve Eski Gümrük binasında haftanın belirli günleri vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet verecek.

“Sağlıklı toplum sağlıklı insanlardan oluşur” düsturu ile hareket ettiklerini ve 2016 yılında Çiftlikköy’de bu hizmeti başlattıklarını ifade eden Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Çocuk, ergen, yetişkin ve aile terapisi konularında haftanın belli zamanlarında vatandaşlarımıza sağladığımız bu hizmet büyük bir ilgi gördü. Uzman Psikologlarımız Sidal Çetin ve Kübra Fidan, şimdiye kadar olduğu gibi talepte bulunanlara psikolojik destek hizmetinin sağlanması anlamında belediyemiz bünyesinde çalışmalarını sürdürecek. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Uzman Psikolog Sidal Çetin Pazartesi Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde Salı günü 500 Evler Sosyal Tesislerinde hizmet verecek. Kübra Fidan ise Perşembe günü Eski Gümrük binasında Cuma günü ise Çiftlikköy Kültür Merkezi’nde terapilerini gerçekleştirecek. Ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmetinden faydalanmak isteyenler Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nin 0 226 352 81 14 no’lu hattını arayarak randevu alabilecekler.