CHP İl Başkanı Koçak; Dedikodu üretme hizmet üret!

0

AKP’nin Yalova Milletvekili Meliha Akyol partisinin toplantısında yaptığı konuşmada Ankara’da kendisine CHP Milletvekilleri tarafından söylendiğini iddia ettiği dedikoduları anlatmış. Henüz çiçeği burnunda olan bu Sayın Milletvekilinin aktardığı dedikodularının doğru olmadığı açıktır. Eğer doğru ise bu sözleri hangi CHP Milletvekillerinin kendisine söylediğini açıklamak zorundadır, yoksa kendisi dedikoducu, kendi uydurduğu dedikodulara kendisi inanan bir zat olarak anılacaktır.

Bizim kendisine tavsiyemiz Ankara’dan yalan yanlış dedikodularla dönme, yatırım ve hizmet müjdeleriyle gel.

Senin gibi kimler geldi kimler geçti, partinden önceki seçimlerde seçilen Milletvekillerinin akıbetine bak, kendi geleceğini gör.

GÖREVDEN ALMALAR HİZMET DEĞİL!

4 yıl önce söz verdiğiniz, Cumhurbaşkanı ve şimdiki TBMM Başkanı tarafından Yalova’ya müjde olarak verilen 400 yataklı hastane ne oldu, onun hesabı ver sen. Bırakın dedikodu yapmayı, başhekim görevden aldırmayı da hastanenin temeli ne zaman atılacak onun haberini verin siz.

Milletimiz yapılan zamlarla geçim derdindeyken, gençlerimiz iş bulamazken, emeklilerimiz geçinemezken saraylarda sefa süren, hibe uçan saraylara binenlerin parti toplantılarında şımararak dedikodu üretmelerini kınıyoruz, kendilerini ciddiyete ve Yalova’ya söz verdiklerini yapmaya davet ediyoruz