Hakan Sezen İstifa etti..

0

Yalova’da önce Devlet Hastanesi Başhekimliği,Yalova Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ve ardından İl Sağlık Müdürlüğü görevini başarı ile sürdüren Yalova Kamuoyunun da yakından tanıdığı,sevdiği yönetici Hakan Sezen istifa etti.

Özellikle 24 Haziran Genel seçimlerinin ardından Yalova’da sağlık alanında yaşanan kaosun bir sonucu olarakta değerlendirilen istifa Yalova’da şok etkisi yarattı.Zira Ak Partili bazı yöneticilerin kendi yakınların göreve getirmek istedikleri kamuoyunda sıklıkla konuşulur olmuştu.İl Sağlık Müdürü Hakan Sezen’in bu kaosa son vermek adına mı istifa ettiği ise henüz belli değil.

İstifasını kısa bir açıklamayla yapan Hakan Sezen şu ifadelere yer verdi;

İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Sezen, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Dr. Sezen, yaptığı açıklamada, gördüğü lüzum üzerine istifa ettiğini belirtti. Yalova’ya farklı pozisyonlarda hizmet etmeye devam edeceğini söyleyen Dr. Sezen, şu açıklamalarda bulundu: “Alnımızın akıyla beş yılımızın muhasebesini verdikten sonra ayrılma zamanı gelmiştir. Bugün itibariyle gördüğüm lüzum üzerine İl Sağlık Müdürlüğü görevimden istifa ediyorum. Çalışma alanım olan sağlık konusunda Yalova insanının hayal ettiği ne varsa görevim süresince gerçekleştirmeye çalıştım. Çok güzel günlerimiz oldu. Bu güzelliklerde payı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Başka zaman dilimlerinde farklı pozisyonlarda şehrim Yalova’ma faydalı olmaya devam etme temennimden şüpheniz olmasın.”