Yeni Başkan Fedayi Doğruyol

0

Yalova Baro Başkanlığı’nda yeni dönem başladı. Yapılan seçimlerde Avukat Fedayi Doğruyol, Yalova Barosu’nun yeni başkanı oldu. Baro’ya kayıtlı avukatların katıldığı seçimde,  Fedai Doğruyol 161 oyun  84’nü  alırken, diğer başkan adayı Murat Sarısoy ise 77 oy aldı.

Yalova Barosu’nun yeni yönetim kurulu Elif Turnacı, Süleyman Şensoy, Selvet Duman, Dilek Doğru, Cengiz Aladağ, Ünal Özgen, Elçin Deviren Nasır ve Aynur Tepe Önder’den oluştu.

Yönetim kurulu yedek üyeliklerine ise Suna Ekinci, Mehmet Tekin, Tuba Baltacı Dinçer ve Cansu Özer Perihanoğlu seçildi. Disiplin kurulu asil üyeliklerine, Şefik Akın, Mustafa Kalender ve Merve Bakkal Eker geldi. Disiplin kurulu yedek üyeliklerine ise Şaban Tatar, Bolkan Cem Ertekin, Gürhan Altınel seçildi. Denetleme kurulu asil üyeliklerine, Emrecan Mollaoğlu, Ahmet Engin Bilgiç, Özgür Çekgül geldi. Denetleme kurulu yedek üyeliğine Mustafa Niyazi, Ahmet Hamdi İnce, Kadir Pehlivan seçildi. Barolar Birliği genel kurul asil üyeliğine Hakan Gergeroğlu, İsmet Aktaş seçildi. Yedek üyeliğine ise Utku Çekgül ve Pınar İnci seçildi.