Çiftlikköy’de Kurban Bayramı kutlandı

0

Çiftlikköy’de Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni Çiftlikköy Belediyesi Düğün ve Konferans Salonu’nda yapıldı. Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve Garnizon Komutan Vekili Albay Oğuz Okul’un ev sahipliğini yaptığı bayramlaşma törenine İlçe Jandarma Komutan Vekili Başçavuş Duran Güven, İlçe Emniyet Müdürü Cemil Kocabaş, Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve siyasi partilerin temsilcileri ve belediye birim amirlerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreninin ardından İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek vatani görevini ifa etmekte olan jandarmalarımızla bayramlaşan heyet, sonrasında Çiftlikköy Şehit Abdülhamit Kaya Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek polislerimizle bir araya geldi. Çiftlikköy’de yaşayan Kıbrıs Gazisi Erdal Sayın ve 15 Temmuz Gazisi Enes Göksu’yu evlerinde ziyaret eden Kaymakam Karabulut, Başkan Silpagar, ve Albay Oğuz Okul, gazilerimizin bayramını kutladı.

Vatandaşların Kurban Bayramını kutlayan Başkan Silpagar, “Birlik ve beraberliğin tesis edildiği, kardeşlik duygularının gelecek nesillere aktarıldığı günler ulaşmanın sevinciyle İslam Âleminin ve tüm vatandaşlarımızın Mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı