Güner,sergilerin açılışlarını yaptı

0

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, Yalova Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen yılsonu sergilerine katılarak açılışlarını gerçekleştirdi. El sanatları ve resim dalında yapılan eserler Yalovalıların beğenisine sunuldu.

 

Halil İnalcık Kültür Merkezi Engelsiz Cafe ve Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen sergilere Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı temsilen katılan Başkan Yardımcısı Jülide Güner, Halk Eğitim Merkezi İl Müdürü Sadrettin Doğan ile birlikte açılışları yaptı. Halk Eğitim Merkezi El Sanatları Öğretmeni Suat Kama ve Resim Öğretmeni Bahtınur Hançer rehberliğinde Yalova Belediyesi Umut Merkezi kursiyerleri eşliğinde yapılan eserleri gezen Başkan Yardımcısı Güner, kursiyerlerden yaptıkları eserler hakkında bilgiler aldı.

Serginin sonunda Başkan Yardımcısı Güner; “Bu serginin oluşmasında emeği geçen değerli Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerimizin ve Umut Merkezi kursiyerlerimizin emeğine sağlık. Herkesi yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü tebrik ediyorum” dedi. Ardından Güner ve protokol üyeleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.