Çiftlikköy’de Bayramlaşma töreni yapıldı

0

Çiftlikköy’de Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni, Çiftlikköy Belediyesi Düğün ve Konferans Salonu’nda yapıldı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Garnizon Komutanı Hv. Pilot Alb. Zeki Koltukoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Erkan Sağındık, İlçe Emniyet Müdürü Cemil Kocabaş ve Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Akgün; ilçedeki siyasi partilerin, kamu kurum ve kuruluşlarının ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bayramlaştı.

Ardından İlçe Protokolü Çiftlikköy İlçe Jandarma Komutanlığı ve Çiftlikköy Şehit Abdülhamit Kaya Polis Merkezi’ni ziyaret ederek vatani görevini yapmakta olan jandarma ekiplerinin ve görev başındaki emniyet mensuplarının bayramlarını kutladı.

Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, şehit ailelerinin evlerine yaptıkları bayram ziyaretleri ile şehit ailelerinin bayramlarını tebrik etti. Şehit Abdülhamit Kaya’nın ailesini evlerinde ziyaret eden Başkan Silpagar, daha sonra Yalova’da yapılan bayramlaşma törenine katılmak üzere ayrılırken, Şehit Baçerettin Özgür’ün ailesine yapılan ziyarette Başkan Silpagar’ı Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Akgün temsil etti.

Tüm vatandaşlarımızın ve Çiftlikköylülerin Ramazan Bayramını kutlayan Başkan Silpagar, “Sabah saatlerinde bayram namazının ardından vatandaşlarımızla bayramlaştık. Gün içinde de bayramlaşma törenlerine katıldık. Bayramlar birlik, beraberlik, kardeşlik ve sevgi duygularımızı en yoğun olarak yaşama imkanı bulduğumuz zamanlardır. Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramınız kutlu olsun” diye konuştu.