Güner,sergi ve bilim fuarı açılışına katıldı..

0

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nun fuaye alanında yapılan sene sonu çini sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Yalova Belediyesi ve Yalova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde yapılan kurslar devam diyor. Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri eşliğinde Yalova Belediyesi Umut Merkezi kursiyerleri tarafından ortaya çıkarılan el emeği göz nuru eserler sene sonu sergisinde meraklısıyla buluşuyor. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sadrettin Doğan ile birlikte çinicilik kursunu gezen Başkan Yardımcısı Güner, eserleri tek tek inceleyerek, kursiyerleri başarılı çalışmaları için tebrik etti.

Güner, Tübitak Bilim Fuarı’na Katıldı

Başkan Yardımcısı Güner’in bir sonraki durağı, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Tübitak Bilim Fuarı oldu.

Eğitim-öğretim programı çerçevesinde ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine araştırmalar ve icatlar yapan öğrenciler, fuarda çalışmalarını sergilediler. Güner, çalışmaları gezerek öğrencilerden bilgiler aldı