Öztabak; Yalova Ak Parti ile şahlanacak..

0

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak: “24 Haziran seçimlerini kazanmak ve ülkemizi hedeflediğimiz seviyelere çıkarmak zorundayız” dedi.

24 Haziran bir genel seçim olmasının ötesinde, 16 Nisan Halk Oylamasında kabul edilen değişikliklerin hayata geçirileceği bir seçim olma özelliğini de taşıdığını ifade eden AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, sistemin tamamen değişeceğini dile getirdi.

“ÖNÜMÜZE SÜREKLİ YENİ HEDEFLER KOYDUK”

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kaldığını belirten Başkan Öztabak, “21 Mayıs’ta milletvekili adaylarımız açıklanmış olacak ve 25 Mayıs tarihinde yapılacak milletvekili aday tanıtımının ardından çalışmalarımıza hız vereceğiz. Biz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda başarı çıtasını sürekli yükselten bir partiyiz. Ülkemizi yeni yönetim sistemine kavuşturmak için Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere teşkilat olarak çok çalıştık ve önümüze sürekli yeni hedefler koyduk. Şimdi ülkemizi bu hedeflere ulaştırmak için hiçbir aksiliğe meydan vermeden 24 Haziran seçimlerini almak ve ülkemizi hedeflediğimiz seviyelere çıkarmak zorundayız. Yalova’mız da AK Parti ile şahlanacak yatırımlar, hizmetler ve projeler durmadan devam edecek. Halkımızın buna inancı tam olsun” dedi.

“YORULACAĞIZ AMA ASLA DURMAYACAĞIZ”

Başkan Öztabak, “Seçim hazırlıklarının Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle biraz yorulacağız ama asla durmayacak ve Ramazan ayını bir fırsat bilerek sabahlara kadar çalışacağız. Günün büyük çoğunluğunu vatandaşlarımız ile birlikte geçireceğiz. Ramazan ayı rahmet ayı, bereket ayıdır. Bu nedenle yaptığımız çalışmaların bereketli olacağına dair inancım tamdır. Ramazan ayının ülkemize ve İslam alemine barış, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum” diye konuştu.

“RAMAZAN’A BURUK SEVİNÇLE GİRDİK”

Sözlerine Filistin’de yaşanan insanlık dışı olayları konu alarak devam eden Başkan Öztabak, “ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması ve İsrail’in Filistin halkına yaptığı insanlık dışı fiilleri şiddetle kınıyorum. Olaylar sırasında şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum. Ramazan ayına buruk bir sevinç ile girdik. Dilerim, Hükümetimizin atmış olduğu adımlar netice verecek ve Ramazan Bayramını daha güzel bir atmosferde karşılayacağız” diye konuştu.