Ertan Şener; Esnaf da TAMAM diyor

0

Yalova’da esnaf ziyaretlerine devam eden CHP Milletvekili aday adaylarına esnaflar da “TAMAM” diyerek destek verdiler.

AKP İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın “Kendine gel İnce” sözlerine sert tepki gösteren CHP Milletvekili Aday adayı Ertan Şener, “Yıllardır Yalova’nın marka değerine değer katan Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce şimdi de uluslararası ilişkilerde Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ın büyük zarar verdiği ülkemizin imajını yeniden parlatacak” dedi.

CHP’li Milletvekili Aday adayları çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyorlar. İl Başkanı Bahar Doğan ve partililerle birlikte esnaf ziyaretleri yapan CHP’li Aday adaylarına esnaf ve vatandaşlar da büyük ilgi gösterdiler. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Milletimiz tamam derse biz de çekiliriz” sözleri üzerine sosyal medyada patlayan ve dünya birincisi olan #Tamam kampanyası sokağa da yansımış durumda. Her gittikleri yerde esnafın ve vatandaşların kendilerini “Vakti geldi. Bu kez tamam” diyerek karşıladığına dikkat çeken CHP Milletvekili Aday adayı Ertan Şener şunları söyledi;

“Yalovalılar hemşehrilerine sahip çıktılar. Partili partisiz herkes Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin adaylığından gurur duyduklarını dile getiriyorlar. Tüm Türkiye hatta dünya Yalova’yı, Sayın İnce’yi konuşuyor. Ama AKP İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak hemşehriliğe ve siyasi üsluba hiç yakışmayacak cümleler kuruyor. Öztabak’ın bu yakışıksız sözlerine en güzel yanıtı Yalovalılar sandıkta vereceklerdir. Sayın İnce’ye yakışıksız laflar etmek Öztabak’a birşey kazandırmaz. O kendi işine baksın.