Ayhan Küçük,Halkımızı Meral Akşener için imza atmaya davet ediyorum.

0

100 Bin imza toplanması hakkında İYİ Parti ülke genelinde kampanya başlatıyor.Konu ile alakalı bir açıklama yapan Yalova İl Başkanı Aykhan Küçük şu ifadelere yer verdi;

“Bildiğimiz gibi ülkemiz hem ekonomik, hem siyasi ve hem de birbirimize karşı sağ duyumuzu kaybetmemiz açısından zor günler geçirmekte. Bu şartlarda ve ülkemizde OHAL uygulaması da varken alınan erken seçim kararı ile hepimiz siyasi çalışmalarımızı da hızlandırdık.

İYİ Parti kurulduğu günden itibaren meydanlarda, sahada ve halk ile iç içe olduğu için bu seçime hazırlıksız yakalanmadı. Aksine enerjisi en yüksek ve heyecanla vatanı, ülkeyi, halkı seven ve onlar için çalışan, belki de en hazır ve en dinamik partiyiz.

Milletvekili seçiminin yanında oldukça ayrı ve önemli bir yeri olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için, adayımız Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER hanımefendidir. O da en başından beri bize yani tüm halka verdiği sözü tutarak; halkın adayı olmak için Cumhurbaşkanlığı seçimlerine halkın imzası yani halkın teklifi ile girecektir.

Bu imza atma işlemi de; 4 Mayıs Cuma günü başlayacak ve 9 Mayıs Çarşamba gününe kadar devam edecektir.

İmza işlemi Yalova Adliyesi içerisindeki Seçim Kurulunda olacak ve imza için herkesin kendisinin nüfus cüzdanı ile birlikte gitmesi gerekecektir.

İmza işlemi sabah saat: 08.00 ile akşam 20.00 arasında hafta sonu da dahil yapılabilecektir.

Halkımızı Meral Akşener için imza atmaya davet ediyorum.

Biz teşkilat olarak bilgilendirme için her gün orada olacağız. Özellikle 4 Mayıs Cuma günü saat: 14.00 ‘te tüm teşkilatımız, davul zurna ile bir bayram havasında orada olacağız.

Unutulmaması gereken şudur ki; bu imza için partili ya da partisiz olmak fark etmemekte ve devlet memurlarımız da imza verebilmektedir.

Yalova halkı bize kurulduğumuz günden beri yoğun ilgi ve teveccüh göstermiştir. Bu imza günlerinde de bize destek olacaklarından hiç şüphem yoktur.”