Dr.İlker Karbuz, aday adayı oldu..

0

Yalova’da aday adayları müracaatları  devam ediyor.Ak Parti’den 26.Dönem Milletvekili aday’ı olan Yalova’nın sevilen siması Dr.İlker Karbuz ‘da müracaatını yaptı.

Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 Hedef’in de zaten içinde bulunduğum davaya hizmet için tekrar aday adayı oldum.

25 Mart 1973 yılında Yalova’mızın Safran Köyü’nde doğdum. Evli ve bir kız çocuğu babasıyım. İlkokulu Safran Köyü İlkokulu’nda , orta ve liseyi Yalova Lisesi’nde okudum. 1991 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ini kazandım . Mezun olduktan sonra Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde acil hekimi olarak çalışmaya başladım, bir yıl sonra aynı hastaneye Başhekim Yardımcısı olarak atandım, toplam 8 yıl aynı hastanede görev yaptım. Bu sırada Sağlık Yöneticiliği yüksek Lisansı yaptım. 2009 yılında bu hastanedeki görevimden ayrılarak Hisar İntercontinental Hospital’de Medikal Direktör Yardımcısı olarak göreve başladım, yaklaşık 1,5 yıl burada çalıştıktan sonra bir yıl özel bir şirketin sağlık bölümünde Genel Müdür Yardımcılığını yaptım. Sonrasında Acıbadem Fulya Hastanesi’nde Check-up Hekimi ve Başhekim Yardımcısı olarak göreve başladım. Burada da 1 yıl çalıştıktan sonra 2013 yılında arkadaşlarımla İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ( OSGB ) kurduk, 2017 yılının başında Yalova ve Bursa çevresine hizmet verebilmek adına şirketimizin bir şubesini de Orhangazi’ ye açtık halen bu şirketin ortağı ve Genel Müdürü olarak iş hayatıma devam etmekteyim.

2015 Haziran genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olarak çıktığım bu yola 2015 Kasım seçimlerinde 2. Sıra milletvekili adayı olarak devam ettim. Çok şükür seçimde teşkilatlarımızla birlikte başarılı bir seçim süreci geçirdik.

2015 yılında ‘’Başta canımızdan aziz bildiğimiz Türkiye’mize ve doğup büyüdüğüm havasını soluduğum deresinde balık tuttuğum, baba ocağı güzel Yalova‘mıza hizmet zamanım geldi ‘’ demiştim.

Şimdi aynı duygu ve düşüncelerle, 2023 ve hatta 2071 hedefini yıllar öncesinden koyan Dünya Lideri Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte zaten içinde bulunduğum bu kutlu davada Milletvekili olarak yer almak için tekrar yola çıktım