GOP İlköğretim Okulundan Jülide Güner’e Nezaket Ziyareti..

0

Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu Müdürü Süleyman Şafak, Müdür Yardımcısı Yasemin Kaşıkçı ve Okul Aile Birliği Başkanı Yakup Gündüz, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i makamında ziyaret etti.

Yalova Belediyesi tarafından okullarına yaptırılan Atatürk büstü için teşekkür eden Okul Müdürü Süleyman Şafak, “Hem emekli bir öğretmen olarak hem de Yalova’nın ilk kadın Belediye Başkan Yardımcısı olarak Belediye Başkanımız Vefa Salman ile birlikte okullara ve eğitime verdiğiniz desteğin takipçisiyiz. Bizlerinde talebini gündeminize alarak Atatürk büstünün yapılmasını sağladınız. Sizlere ve emeği geçenlere bunun için teşekkür ediyorum” dedi.

“Kentimizde ki tüm okullarımıza aynı önemi ve özveriyi göstermeye çalışıyoruz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Yardımcısı Güner, “Okullarımızın istekleri bizler için önemli. Bu yüzden okullarımızın taleplerini belediyemizin imkanları dahilinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün büstü okullarımızda olmazsa olmazlar arasındadır. Bu yüzden gereğinin kısa sürede yapılmasını sağladık. Sizlere de yaptığınız ziyaret için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.