Metin Dağ,mazbatasını aldı.

0

İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Metin DAĞ, Mazbatasını aldı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Kongresi sonrası ilçe başkanı seçilen Metin DAĞ, kendisine eşlik eden partililer ile birlikte İl Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.

İl Başkanı Ünlem ÜSTEL, il ve ilçe yöneticilerinin de aralarında bulunduğu birçok partili ile birlikte öğlen saatlerinde Yalova Adliyesi’ne geçen Çiftlikköy İlçe Başkanı Metin DAĞ mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Ali KARADAĞ’dan aldı.

Mazbatasını alan İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Metin DAĞ, kendisine verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğini belirterek, İYİ Parti’yi Çiftlikköy’de en iyi yere getireceklerini ifade etti. DAĞ “Çiftlikköy için her şey iyi olacak. İnşallah vatandaşlarımız ile birlikte başarılı işlere imza atacağız. Partimiz herkesim hemşehrilerimize hitap edebilecek, dört eğilimli, her siyasi görüşe sahip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ekip arkadaşlarımız ile beraber çıktığımız bu kutlu yolda daha da büyüyerek ve çoğalarak mücadelemizi devam ettireceğiz. Her şeyin İYİ olması dileğiyle…” dedi.