Ak Parti Merkez İlçe teşkilatı geçmiş dönem yöneticileri ile bir araya geldi.

0

AK PARTİ MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI ÖNCEKİ DÖNEM TEŞKİLATLARI İLE İSTİŞARELERDE BULUNDU

Ak Parti Yalova Merkez İlçe Teşkilatı, Önceki Dönem Merkez İlçe Teşkilatlarında görev almış yöneticiler ile istişarelerde bulunmak amacıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Ak Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ve Yöneticileri Yalova Belediye Meclis Üyesi önceki dönem Ak Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan ve Yönetimi ile kahvaltıda bir araya gelerek istişarelerde bulundular. Önceki dönem yöneticilerinden Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Yalova Yeşilay Cemiyeti Başkanı Ali Faik Aydın’da kahvaltıya katıldılar.

Başkan Umut Güçlü İstişare toplantısı hakkında yaptığı açıklamada;
“Benimde merkez ilçe başkan yardımcısı olarak görev aldığım değerli başkanımız Ömer Aslan ve degerli yöneticilerimiz ile o dönemde yaptığımız çalışmaları değerlendirdik ve hatıralarımızı paylaştık. Ayrıca önümüzdeki seçim döneminde yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Çok verimli geçen toplantımıza katılarak çok değerli fikir ve öneriler sunan, tecrübelerini bizlerle paylaşarak önemli katkılarda bulunan Önceki Dönem Merkez İlçe Başkanım Ömer Aslan ve Yönetici arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Görev almış yöneticilerimiz ile olan istişarelerimiz aralıksız devam edecektir.”