Antis Tour’dan Yalovalılara Kuruluş Yıldönümü Süprizi

0

Antis Tour kuruluş yıl dönümüne özel bir seyahat programı sunuyor.Sömestr tatili için kaçırılmayacak fırsatlar sunan Antis Tour yetkilisi Merva Gencer bir açıklama yaparak tercih sebebi olmalarının nedenlerini belirterek ayrıca tüm Yalovalılara’da teşekkür etti.

Merva Gencer, açıklamasında;

Atakent Yalova Gençer Turizm olarak 1992 yılında yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla çıktığımız yolda siz değerli misafirlerimiz ve dostlarımız ile birlikte 2015 Ocak ayında yeni yüzümüz ve kurumsal kimliğimiz ile Antis Tour olarak yeni yerimizde yepyeni ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermeye başladık.

Antis Tour olarak Türkiye ‘de ve Dünya da bulunan tüm otellerin rezervasyonlarını ve tüm Dünya Hava yollarının bilet satışlarını yapmaktayız. Aynı zamanda baba mesleğimiz olan Taşımacılık sektöründe tüm turizm belgelerimiz ve yasalara uygun turlarımız ile personel ve öğrenci taşımacılığı, dünyanın her ülkesine güvenilir bir şekilde yaptığımız vize aracılık hizmetleri, Yurt içi ve Yurt dışında Antis Tour güvencesi ve konforu ile gerçekleştirdiğimiz turlarımız ile ve hatta İdo biletleri – Sabiha gökçen servis biletleri ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.

2016 Yılında Türk Hava Yolları’ndan ve birçok markadan aldığımız en çok satış yapan acente ödüllerimiz, yaptığımız tüm organizasyonlardaki başarılarımız ve memnuniyetleriniz siz değerli misafirlerimiz ve dostlarımız sayesindedir.

2018 Yılında da Yalova ‘ya yakışır yenilikçi, dürüst, güvenilir bir turizm acentesi olarak sizlere hizmet vermek ve turizm denilince akla gelen ilk ve tek firma olma yolunda sizlerle birlikte yürümekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz’ dedi.

Ayrıca sömestr tatili için kaçırılmayacak bir tatil paketi de sunuyoruz.En gözde tatil merkezlerinden Kıbrıs’ta tam pansiyon plus konaklama,uçak bileti,ve havaalanından otele transfer gibi hizmetlerin kişi başı fiyatı 499 TL.Sömestr tatilini Antis Tour ayrıcalığı ile yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz dedi.

0226 813 9127 www.antistravel.com