Çiftlikköy Belediyesi Konferans ve düğün salonu 2018’e hazır

0

Çiftlikköy Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla yapılarak geçtiğimiz yıl hizmete giren Yeni Düğün ve Konferans Salonu, 2018 sezonuna hazır. Profesyonel ses, ışık ve lazer sistemleriyle donatılan çok amaçlı salon, geçtiğimiz yıl çok sayıda düğün ve cemiyet toplantılarının yanı sıra çeşitli seminer, konser ve etkinliklere ev sahipliği yaptı.

2018 YILI FİYAT TARİFESİ AÇIKLANDI

Her türlü detayın incelikle düşünülerek hayata geçirildiği düğün ve konferans salonunun 2018 yılı fiyat tarifesi de Belediye Meclisi tarafından onaylanarak yürürlüğe girdi. Buna göre düğün ve cemiyet etkinlikleri için 5500 TL’den başlayan paket fiyatlarıyla kokteyl, pastalı ve yemekli toplantılar organize edilebiliyor.

YALOVA STANDARTLARININ ÜZERİNDE

Canlı müzik, akustik ses sistemi, lazer gösterileri, gelin ve damat odası, aydınlatmasında kullanılan 270 adet enerji tasarruflu LED aydınlatmaları, havalandırması, ısıtma sistemleri, modern iç düzenlemesi ve geniş açıklıklara sahip iç alanının yanı sıra otopark kolaylığı ve ilçe merkezinde yer alması gibi faktörlerle Çiftlikköylülerin yanı sıra Yalovalıların da tercihi olan iki katlı mekan, sadece ilçede değil, ilinde ve bölgesinde birçok tesis ve otel balo salonu standartlarının üzerinde bulunuyor.

ÇİFTLİKKÖY’ÜN TEK SALONU

İşletmesi Çiftlikköy Belediyesi tarafından yapılan Çiftlikköy Belediyesi Düğün ve Konferans Salonu, düğün, nişan, sünnet gibi cemiyetlerinin yanı sıra, sivil toplum örgütlerinin organizasyonlarında, konferans, panel ve seminerlerde ve konserler gibi etkinliklere, ilçe genelindeki tek salon olarak ev sahipliği yapıyor.

KALİTELİ HİZMET VE UYGUN FİYAT POLİTİKASI

Sosyal belediyecilik anlayışı içinde kaliteli hizmet verilen ve uygun fiyat politikasının izlendiği salon, tasarımında kullanılan modern mimari çizgilerle kentin estetik görünümüne de katkı sağlıyor. Çiftlik Mah. Stadyum Cad. No : 22 Çiftlikköy – Yalova adresindeki Çiftlikköy Belediyesi Düğün ve Konferans Salonu’na rezervasyon yaptırmak için 0226 351 40 25 no’lu sabit hat veya 0533 630 03 77 ve 0544 937 44 00 no’lu gsm no’larından irtibat kurulabiliyor. Salonun ayrıntılı fiyat tarifesine Çiftlikköy Belediyesi resmi internet sitesinde https://goo.gl/Nqsh4w linkinden ulaşılabiliyor.