Ak Parti Merkez İlçe Yönetimi Emniyet Müdürü Hakan Fındık’ı Ziyaret Ettiler

0

Ak Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ve Yönetim kurulu üyeleri Yalova İl Emniyet Müdürü Hakan Fındık’ı makamında ziyaret ettiler. Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ve yöneticileri halkın dilek ve temennilerini Emniyet Müdürümüz Hakan Fındık’a ilettiler.

Güvenlik, uyuşturucu ve trafik konularında istişarelerde bulundular. Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada ” Emniyet Müdürümüz Hakan Fındık göreve geldiğinden itibaren Yalova da güvenlik ve trafik konularında gözle görülür bir iyileşme oldu. Bu sebeple Yalova halkımız adına Değerli Müdürümüz Hakan Fındık’a özel olarak teşekkürlerimizi ilettik.

Ayrıca Ak Parti Teşkilatları olarak bizler; Değerli hemşerilerimiz için Yalova’mızın huzur içinde, yaşanılabilir bir kent olması için Valiliğimiz, Emniyet Müdürlüğümüz ve diğer tüm kurumlarımız ile sürekli istişarelerde bulunuyor, her türlü çalışma ve gayreti gösteriyoruz. Güvenlik, uyuşturucu, trafik sorunlarının minimum düzeye indirilmesi için değerli müdürümüz Hakan bey ile göreve geldiği günden itibaren sürekli iletişim halinde olduk, istişarelerde bulunduk. Bu istişare ve çalışmalarımız Yalova’mıza hizmet aşkıyla artarak devam edecektir.” Diyerek sözlerini bitirdi. Ziyarette açıklamalarda bulunan Hakan Fındık ise “15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra Yalova’da göreve geldiğini, Feto terör örgütü nedeni ile büyük ölçüde personel eksikleri olduğunu, Ancak buna rağmen Yalova’ya hizmet için üstün bir çaba harcadıklarını” ifade eden Hakan Fındık “Kendi çocuklarımız ve geleceğimiz için uyuşturucu ile mücadeleye çok önem verdiklerini, göreve başladıkları günden bugüne %40 oranında uyuşturucu ile ilgili suçlarda azalma olduğunu ve bu mücadelenin artarak devam edeceğini” özellikle belirten Hakan Fındık, “Emniyet Genel Müdürlüğümüzün yaptığı değerlendirme ile Yalova’nın uyuşturucu ile mücadelede geçtiğimiz ay Türkiye Birincisi olduğunuda” belirtti.

“Emniyet Müdürlüğü ve Valilik binalarının aynı yerde olduğunu, bu binaların güvenliğini üst düzeye çıkarmak için devam eden çalışmalar, yeni emniyet ve trafik şube binaları proje hazırlık çalışmaları hakkında da bilgi veren Hakan fındık Yalova’nın güvenliği için İl çapında güvenlik uygulamalarının sürekli olarak devam ettiğini” belirtti. “Trafiğin Yalova için büyük sorun olduğunu ifade eden Hakan Fındık,Pazar yerinin önünde 20 den fazla kaza yaşandığını, bu kazalardan birinin ölümle sonuçlandığını, diğer kazalarda ise yaralanma ve sakat kalan vatandaşlarımızın olduğunu ve ayrıca trafik akışının düzenli hale gelmesi için pazaryeri karşısındaki demir korkulukların kendi talepleri ile belediye ye yaptırıldığını ifade etti. Bu konuda pazar yerinde ki esnaf kardeşlerimizin tepki gösterdiğini ancak vatandaşlarımızın güvenliği ve trafik akışının düzenlenmesi için bu uygulamanın gerekli olduğunu Pazar yerinde ki Esnaf kardeşlerimizin bizi anlayışla karşılayacağını Umut ettiğini” ifade ederek açıklamalarını bitirdi.