Yalova SMMMO ile TÜRKKEP A.Ş. arasında E-Dönüşüm Protokolü İmzalandı

0

Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile TÜRKKEP A.Ş. firması arasında e-dönüşüm protokol imzalandı. İmza törenine Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bülent KEĞAZ, Yalova SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Kenan ÇETİNBAĞ ile TÜRKKEP Marmara Bölge Müdürü Emre BAYDEMİR ve TÜRKKEP Yalova Başvuru Merkezi – BİA Yönetim Danışmanlığı yetkilisi Büşra AKKANAT katıldı.

Yalova SMMMO Başkanı Bülent KEĞAZ, üyelerin bu protokol kapsamında sadece KEP ve e-imza değil bunun yanında e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-Saklama gibi tüm e-dönüşüm hizmetlerini de indirimli şekilde alabileceklerini ifade ederek, üyelerin bilgilendirilmelerine yönelik eğitim, panel, seminer, tanıtım toplantıları gibi etkinlikler de düzenleyeceklerini söyledi.

TÜRKKEP Marmara Bölge Müdürü Emre Baydemir ise Yalova SMMMO Başkanı Bülent KEĞAZ’a ve Yönetim Kuruluna, gösterdikleri olumlu yaklaşımdan ve e-dönüşüm uygulamalarındaki öncülüklerinden dolayı teşekkür ederek, protokol kapsamında Oda üyelerine e-dönüşüm uygulamaları için özel bir yapının oluşturulduğunu ifade etti.

TÜRKKEP Yalova Başvuru Merkezi – BİA Yönetim Danışmanlığı yetkilisi Büşra AKKANAT ise yapılan protokolün oda üyelerinin menfaatine bir anlaşma olduğunu söyleyerek, üyelerin e-imza ihtiyaçlarını 30 dakika içinde aynı gün karşılayacaklarını söyledi. AKKANAT, KEP, e-imza, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura ve e-Saklama gibi tüm e-dönüşüm süreçleri için 0(226) 811 44 99 numaralı telefondan veya Rüstempaşa Mah. Huzur Sok. Saka İş Merkezi No: 15/31 – Yalova adresinden de iletişime geçebileceklerini belirtti.