YTSO,Web Sitesini Yeniledi.

0

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası teknolojik gelişmeler doğrultusunda yenilediği web sitesi ile tüm üye ve ziyaretçilerine yüksek standartlarda hizmet sunmaya devam ediyor.

YTSO Başkanı Tahsin Becan yazılı bir açıklama yaparak;

Üyelerimiz için her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet verme anlayışı ile yaptığımız çalışmalardan bir tanesi de yeni web sitemiz oldu. YTSO, üyelerine her anlamda profesyonel bir hizmet sunmak için yenilenmeye ve sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. Uzun yıllardır kullanmakta olduğumuz sitemiz gerek altyapısı gerekse görsel sunumuyla üyelerimizin taleplerini gerektiği gibi karşılayamamaktaydı. Ayrıca Akredite oda olmamız nedeniyle web sitemizin TOBB Akreditasyon standartlarına uygun olarak üyelerine hizmet vermesi gerekmekteydi.

Yeni web sitemiz alt yapısı tamamıyla değişerek, daha dinamik ve veriye daha hızlı ulaşılabilir hale geldi. Artık bundan böyle web sitemiz üzerinden E-Belge hizmetlerinden, online üye anketlerinden online istek ve şikayet formlarından, tüm oda ve bilgi duyurularına daha kolay erişim imkanı sağlanacaktır. Ayrıca tablet ve mobil cihazlarından artık web sitemize daha da rahat ve kullanışlı olarak görüntüleyebileceksiniz. E-YTSO başlığı altında üyelerimiz borç bilgilerine ulaşabilecek, aidat borçlarını ödeyebilecek, faaliyet belgesi gibi belgeleri odaya gitmeden alabileceklerdir. YTSO Akademi ve YTSO Fuar günleri başlıklarında odamızda düzenlenen eğitim ve fuar etkinliklerinden haberdar olunacak, online kayıt yaptırılabilecektir. Ayrıca Bilgi Bankası bölümünde Dünyadan işbirliği tekliflerini, yabancı ülke bilgilerine, Türkiye den işbirliği tekliflerini, istatistikî verilere ve TOBB iş olanakları sistemine de ulaşma imkânı yaratılmıştır.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak teknolojik ve dijital yenilikleri kurumumuz bünyesine kazandırmak için çalışmalarımıza devam ederek bundan sonrada bu gibi yenilikleri üyelerimize sunmaya devam edeceğiz. Yeni web sitemizin üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.dedi.