Sıfır Bir Dizisi Yeni Sezon Başlıyor.

0

 

 

2016 Haziran ayında video paylaşım platformu YouTube’ta yayınlanmaya başlayan ve o günden beri izlenme rekorları kıran Sıfır Bir dizisi, Blu TV’ye transfer oldu. Peki şimdiye kadar 2 sezon çekilen internet dizisi Sıfır Bir’in 3. sezonu ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Blu TV’de nasıl izlenecek?
SIFIR BİR ARTIK BLU TV’DE
İlk iki sezonuyla YouTube’ta milyonlarca kez izlenen Sıfır Bir dizisi, bu başarısıyla Blu TV’ye transfer oldu. Adana’da çekilen ve uyuşturucu, kadın ticareti, çeteleşme gibi konulara getirdiği eleştirel bakış açısıyla çok büyük beğeni alan Sıfır Bir dizisinin şimdiye kadar çekilen tüm bölümleri YouTube’tan ücretsiz bir şekilde izlenebiliyor.
SIFIR BİR KONUSU!
Yayınlandığı ilk platform olan Youtube’da izlenme rekorları kıran S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, ilk iki sezonu ve yeni sezonlarıyla BluTV Özel Yapım’ı olarak çok yakında BluTV’de
Türkiye’nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, Adana’nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.