Başbakan Yalova’ya Geliyor.

0

Ak Parti İl Başkan’ı Yusuf Ziya ÖZTABAK;Merkez İlçemizin 6. Olağan kongresini gerçekleştireceğiz.Kongremize Başbakan’ımız Sayın Binali YILDIRIM’da teşrif edeceklerdir dedi.
ÖZTABAK konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:
14/EKİM/2017 Cumartesi günü Saat:13.00’da 90.YIL KAPALI SPOR SALONUN’da gerçekleştireceğimiz 6.Olağan Merkez ilçe kongremize Başbakan’ımız Sayın Binali YILDIRIM iştirak edeceklerdir.Teşkilatlarımız ile beraber gerçekleştireceğimiz kongremize Sayın Başbakan’ımızın katılacak olması bizleri ayrıca motive etmektedir.Merkez ilçe kongremize Sayın Başbakan’ımız Binali YILDIRIMIN gelecek olması birlik ve beraberlik şuurumuzu daha da pekiştirerek bizleri gururlandırmaktadır.
Kongre takvimimizde yer alan beldelerimizi birlik ve beraberlik içinde tamamlamıştık.İlçelerimizden de şimdiye kadar Termal,Armutlu ve Çınarcık ilçe kongrelerimizi de büyük bir coşkuyla tamamlamıştık.Şimdi 14/EKİM Cumartesi günü yapacağımız Merkez İlçe kongremize Sayın Başbakan’ımızın gelişinden dolayı ayrı bir şevk ve heyecanla hazırlanmaktayız.Kongrenin gerçekleşeceği 90. Yıl kapalı spor salonunu bir düğün edası ile süsleyerek hınca hınç doldurmayı ve gülerek eğlenerek ayrı bir heyecan ve coşkuyla kutlamaya hazırlanıyoruz.
Ak Partinin tüm Türkiye genelinde yapılan ve yapılacak olan il,ilçe ve belde kongrelerinde gerçekleşen seçimler ile YENİ ATILIM DÖNEMİ’nin adımları atılmaya başlanacaktır.Partimizin yeni teşkilat Başkan’ları ve ekipleri belli oluyor.Görevlerine yeni başlayan veya başlayacak olan il,ilçe ve belde teşkilatları genel seçim için çalışmalarına hız vereceklerdir.
Ben bu vesile 14/EKİM Cumartesi günü Saat:13.00’da Başbakan’ımız Sayın Binali YILDIRIM’ın iştirak edeceği,90.yıl Kapalı spor salonunda gerçekleştireceğimiz 6.Olağan Merkez İlçe kongremize Ak Partiye gönül vermiş bütün vatandaşlarımızı bekliyorum.