Vefa Salman ve Dinçer İlhan Zabıtalarla Kahvaltıda Buluştu

0

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Zabıta Haftası etkinlikleri çerçevesinde belediyenin zabıta ekipleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı, açılışı yeni yapılan Yalova Belediyesi Sosyal Tesisinde gerçekleştirildi.

Zabıta Haftası dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programına Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Dinçer İlhan da katıldı.

Kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada Başkan Salman, “Zabıta Müdürlüğümüz göreve geldiğim günden bugüne köklü ve sağlam değişiklikler geçirdi. Daha aktif daha sorunsuz bir birim haline gelen Zabıta Müdürlüğümüzün her açıdan daha güçlü hale getirmeyi başardık. Ekiplerimiz, gece gündüz demeden çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Belediyemizi düşünerek yaptığınız işi, kamu yararını ve mevcut düzeni sağlamak için uygun şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Bu yüzden de gereken ihtiyaç ne ise karşılanması gerekiyordu. Bunu da sağladığımıza inanıyorum. Burada da hem Zabıta Haftanızı hem de başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutlamak için bulunuyorum. Tüm arkadaşlarımın Zabıta Haftasını kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Kahvaltı sonrası Başkan Salman, Zabıta ekipleri ile Yalova Belediyesi Sosyal Tesisinde ardından da Zabıta Müdürlüğü önünde günün anısına toplu fotoğraf çektirdi