Yalova Belediyesi Kurban Bayramı’na Hazır..

0

Yalova Belediyesi, Kurban Bayramı süresince de Yalovalılara hizmet vermeye devam edecek. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın verdiği talimatla belediyenin sunduğu birçok hizmette mesai sürecek.

Belediye Otobüsleri ile Mezarlık Servisleri Ücretsiz Olacak

Yalova Belediyesi araçları Kurban Bayramı süresince Şehir Mezarlığı’na ücretsiz seferler yapacak. Karşılıklı olarak çalışacak olan 2 otobüs bayramda vatandaşlara hizmet verecek. Bayram namazı sonrasında merkezde bulunan camiler önünden kabristan ziyareti için araçlar kalkacak.

Vezneler Bayram Tatilinde Çalışacak

Kurban Bayramı tatili süresince vatandaşların mağdur olmaması sebebiyle Yalova Belediyesi’nin vezneleri 28 Ağustos (Pazartesi) 29 Ağustos (Salı) ve 31 Ağustos 2017 (Perşembe) günleri açık olacak. ATM’yi kullanmak istemeyen vatandaşlar Yalova Belediye Binası içerisinde hizmet veren veznelere giderek ödemelerini gerçekleştirebilecek.

ATM’ler 7/24 Hizmette

Yalova Belediyesi Meclis Salonu girişine koyulan ‘Ödeme Noktası’ ile 7/24 işlem yapılabilecek. Ödeme noktasından vatandaşlar; su faturası, emlak, çevre temizlik, ilan reklam vergi ödemelerini ve akıllı su sayaçlarına kontör yüklemelerini yapabiliyor.