Yeğen,Kuzen, Akraba ‘ Birlikte Yöneteceğiz mi dedi?

0

YENİ BAŞKAN YARDIMCISI DA YEĞEN..
Yalova Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğü görevini yürütmekte olan aynı zamanda Başkan Vefa Salman’ın yeğeni olan Av. Gülden Atik, başkan yardımcılığı görevine getirildi.
Yalova Belediyesi’nde Başkan Vefa Salman’ın diğer yeğeni ve müsrif harcamaları ile sürekli gündeme gelen Özlem Salman’da Özel Kalem Müdürü olarak görev yapmakta.

Başkan Yardımcısı Jülide Güner’e bağlı bölümlerin bir kısmını kendi yetkisine alan Vefa Salman,kendisine bağlı olan İmar Müdürlüğünü’de tüm yönetim yetkilerini verdiği Halit Güleç’e vererek CHP içerisinde yeni bir polemik yarattı.

CHP Milletvekili Muharrem İnce,İl Başkanı Özcan Özel ve Merkez İlçe başkanı Ertan Şener ise 3 yıldır olanları seyretmekten öte hiç bir hamle yapamıyorlar.

Vefa Salman’ın Seçim zamanında ki sloganı ise ‘BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’ ise Yalovalılar tarafından kamuoyunda yanlış anladık,akrabaları ile yönetecekmiş,şeklinde yorumlandı.Tüm aile belediyede göreve geldi.dediler.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ise aylardır sürdürdüğü suskunluğu halen devam ettiriyor.Olası bir seçimde ise Vefa Salman’a tepkili olan Yalovalılar,kötü yönetilen belediyenin faturasını Muharem İnce’ye kesecek gibi görünüyor.