MHP Başkan Adayı Ethem Güler; Benlik Yok Biz Varız!

0

21 Mart 2017 Pazar günü yapılacak olan MHP İl Olağan Kongresinde Yalovalı Ülkücüler yeni bir kan,tekrar aynı heyecanın yakalanması için İl başkanlığı ve yönetimine aday olarak Ethem Güler ile birlikte kamuoyu ziyaretlerini artırdı.

KÜSTÜREN DEĞİL,BİRLEŞTİREN VE BÜYÜTEN OLACAĞIZ..

Yaptığı açıklamada Yalovalıların yıllardan beri dile getirdiği konulara da açıklık getiren Ethem Güler,sevecen,güleryüzlü,Ülkücüleri sınıflara ayırmayan bir yönetim anlayışını benimseyerek çıktık bu yola.Ülkücüleri Galatasaraylı,Fenerbahçeli diye ayırarak birliktelik yakalanamaz.Bu nedenle eskisi-yenisi demeden Ülkücülük düsturunu benimsemiş herkesi bu toya çağırıyoruz.

BENLİK YOK..BİZ VARIZ!

Yalova için ise düşündüğümüz il başkanlık seçimi değil,seçim sonrası neler yapacağız onun planlarını yapıyoruz.Geçtiğimiz seçimde istenirse neler yapabileceğimizi gösterdik.Önce Yalova’nın sevilen ve sayılan iş adamları ve esnaflarından bir yönetim oluşturarak yönetimizin bayan kontenjanımızı da genişleterek bir değişiklik yaptık.

14 yaşımdan beri Ülkücü Hareket içerisindeyim.2004 yılında MHP Yalova teşkilatına girdim.Merkez İlçe yönetiminin neredeyse tüm kademelerinde görev aldım.Muhasiplik,İl Disiplin Kurulu başkanlığı ve İl Başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

Yalova’nın ve MHP teşkilatının önde gelen Teşkilat başkanları Ercan Tosun,Sami Bahçekapılı,İsmail Soylu,Necati Vural gibi önemli isimleri ile birlikte bu teşkilata her daim hizmet ettim.

Şimdi ise sıra artık Yalova’da MHP nin beklediği şahlanışı gerçekleştirme zamanı.İL Başkanlığı ardından Yalova Belediye Başkanlığını alarak MHP den Milletvekili çıkartma hayalini gerçeğe dönüştürme zamanıdır.

Birlik ve Beraberlik içerisinde kongremizi yapacağımıza ve Ülkücülere yakışır bir şekilde Yalovayı temsil edeceğimize inancım tamdır.