Vicdansızlar! Çarptıkları Genci Yola Kenarına Bırakıp Kaçtılar..

0

CİNAYET GİBİ KAZA

Yalova Adnan Menderes Mahallesi Toki konutlarının bulunduğu bölgede evine gitmekte olan 22 yaşındaki Osman Yazıcı’ya çarpan araç sürücüsü olay yerinden kaçarken, evine yaya olarak gitmekte olan Osman Yazıcı hayatını kaybetti.
Yalova Emniyet müdürlüğü ve Yalova Jandarması olay yerinde inceleme ve araştırma yaparken, olayla ilgili geniş kapsamlı soruşturmanın başlattığı öğrenildi

BABA 1 SAAT SONRA GELİYORUM DEMİŞ

Osman Yazıcı’nın, kazadan bir kaç dakika önce, kendisini merak eden babasını arayıp, “Arkadaşlarla Toki’nin orada beraberim, eve yakınım 1 saat içinde gelirim” dediği öğrenildi.

Ancak oğlunun aradan geçen bir saate rağmen eve gelmemesi üzerine dışarı çıkan baba Rızvan Yazıcı, oğlunu bir türlü bulamadı. Gencin telefonu da aramalara cevap vermedi. Bunun üzerine sabah akrabaları ile birlikte genci aramaya çıkan baba Rıdvan Yazıcı, gelen haber ile komşularının bahçesinde oğlu Osman Yazıcı’nın araziye atılmış cesedini buldular.

ası üzerindeki evine gitmekte olan Osman Yazıcı (22) adlı gence, 77 plakalı bir araç çarptı.Sürücü ise yaralı genci yol kenarındaki bir araziye bıraktıktan sonra, aracı da terk edip olay yerinden kaçtığı öne sürüldü Osman Yazıcı’nın cesedi sabah saatlerinde ailesi tarafından ağaçlıklar altında yol kenarında bulundu.

Trafik kazasında hayatını kaybeden 22 yaşındaki Osman Yazıcı’nın amcası Yalovalı müteahhitlerden Osman Yazıcı ise yaptığı açıklamada “Kaza değil bu resmen cinayet beş kişi çocuğa çarpıyor orada öyle bırakıyorlar. Dönüp olay yerindeki kanları temizleyip araçlarını yıkıyorlar içlerinden biri 112 yi arasa belki yeğenim sağdı şimdi. Olaya karışan, olay yerindeki suç unsurlarını temizleyenlerden de herkesten şikayetçi olacağız” dedi

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, olay yerinde bulunan araç plakasından olaya karışanların isimlerinin belirlendiği öğrenildi.